red-cp-background

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ DĚTÍ A POZNÁMKA PRO RODIČE A PEČOVATELE

Na ochraně osobních údajů dětí nám záleží. Víme, že používání internetu a e-mailu dětmi vyvolává zvláštní obavy ohledně ochrany soukromí a zabezpečení osobních údajů.

Vyzýváme všechny rodiče, aby kontrolovali a sledovali online aktivity svých dětí.

Platné zákony mohou rodičům poskytovat právo kontrolovat, opravit, aktualizovat, potlačit, omezit a/nebo vymazat osobní údaje, které jsme získali od jejich dětí, nebo odmítnout svolení k dalšímu shromažďování, použití nebo předávání takových údajů. Chcete-li, můžete nás kontaktovat podle pokynů pod odkazem „Kontaktujte nás“ níže.  

Vaše dítě si může užít většinu obsahu a aktivit v částech našich stránek, které jsou věnovány dětem, aniž by nám poskytlo osobní údaje. Například na adrese https://www.colgate.com/en-us/products/kids jsou uvedeny informace o výrobcích společnosti Colgate pro děti a vzdělávací videa, která dětem pomáhají s vytvářením zdravých návyků. Navíc na adrese https://www.colgate.com/en-us/bright-smiles-bright-futures jsou uvedeny vzdělávací materiály o péči o ústní dutinu, určené pro učitele, rodiče a děti, a zábavné aktivity pro děti.

Někdy děti žádáme o zaslání např. obrázků do soutěže, nebo od nich podobné zásilky dostáváme; některé obrázky možná vystavíme na svých stránkách. Lze nám zasílat obsah offline i online. Pokud si dítě nebo rodič přejí, abychom vystavili fotografii nebo jiné osobní údaje dítěte, požadujeme podepsaný formulář rodičovského souhlasu a souhlasu s publikací. Pokud nám děti cokoli zašlou offline, například běžnou poštou, můžeme si ponechat všechny informace, které nám zašlou. Pokud nedostaneme podepsaný formulář s rodičovským souhlasem, všechny offline zásilky před vystavením kontrolujeme a před vystavením odstraníme všechny případné osobní údaje.

Pro pobavení Vašeho dítěte mohou naše stránky obsahovat odkazy na jiné stránky. Za tyto další stránky neneseme odpovědnost a doporučujeme, abyste zkontrolovali také jejich zásady ochrany osobních údajů.

 

Kontaktujte nás

Další informace o našich postupech při ochraně osobních údajů dětí Vám na požádání poskytne oddělení pro služby zákazníkům, nebo kontaktujte:

Colgate-Palmolive Company
300 Park Avenue
New York, NY 10022
USA

Colgate-Palmolive_Consumer_Affairs@colpal.com